SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
DECEMBER 2023
 
09
15:00
lör
15:00    
Stora Mossen-hallen
Nockebyhovs Idrottsförening - FK Bromma  -      
JANUARI 2024
 
14
09:00
sön
09:00    
Grimstahallen
Nockebyhovs Idrottsförening - FK Bromma  -      
14
16:00
sön
16:00    
Kärrtorpshallen
Hammarby IF - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
 
27
14:15
lör
14:15    
Djursholms IP
FC Djursholm - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
17
09:00
lör
09:00    
Olovslunds BP
Nockebyhovs Idrottsförening - Espanyol   -      
18
09:00
sön
09:00    
Olovslunds BP
Nockebyhovs Idrottsförening - Hammarby 13-4  -      
MARS 2024
 
03
10:15
sön
10:15    
Åkeshovs BP
 
Nockebyhovs Idrottsförening - Älvsjö  -      
 
09
08:45
lör
08:45    
Vilunda Fotbollshall
Runby IF - Nockebyhovs Idrottsförening P13  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Ängby IP
Brommapojkarna - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
17
14:30
sön
14:30    
Ängby IP
Ängby IF - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen
Ekerö IK - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
24
10:30
sön
10:30    
Johannes BP
Norrtulls SK - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
APRIL 2024
 
06
13:30
lör
13:30    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK - Nockebyhovs Idrottsförening  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
Svanängens IP
Skåå IK - Nockebyhovs Idrottsförening P13  -      
14
15:00
sön
15:00    
Olovslunds BP
Nockebyhovs Idrottsförening - IFK Stockholm   -      
 
20
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 1:Blå - Nockebyhovs IF 1  -      
21
11:15
sön
11:15    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2  -      
 
27
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-42 - Nockebyhovs IF 2  -      
28
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF Vit 1  -      
MAJ 2024
 
04
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-14 - Nockebyhovs IF 1  -      
05
12:00
sön
12:00    
Olovslunds BP
 
Nockebyhovs Idrottsförening P13 - Stuvsta   -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Olovslunds BP
Nockebyhovs Idrottsförening - FK Bromma  -      
19
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Grön 1  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Nockebyhovs BP
Nockebyhovs Idrottsförening - Spånga IS  -      
25
10:00
lör
10:00    
Nockebyhovs BP 1
Spånga IS FK 2 - Nockebyhovs IF 1  -      
26
15:45
sön
15:45    
Nockebyhovs BP
Nockebyhovs Idrottsförening - FK Bromma  -      
JUNI 2024
 
01
16:30
lör
16:30    
Hässelby IP 21
Hässelby SK FF Grön 2 - Nockebyhovs IF 2  -      
02
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
 
06
10:00
tor
10:00    
Nockebyhovs BP
Nockebyhovs Idrottsförening - Bollstanäs   -      
09
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Nockebyhovs IF 1  -      
AUGUSTI 2024
 
25
11:30
sön
11:30    
Svanängens IP 225
Skå IK & Bygdegård Gul - Nockebyhovs IF 2  -      
25
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Enskede IK Lila 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:15
sön
11:15    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 2 - Ekerö IK 2:Gul  -      
01
12:45
sön
12:45    
Tyresövallen 225
Tyresö FF FÖ - Nockebyhovs IF 1  -      
 
08
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Hammarby IF FF 5 vit  -      
 
15
10:15
sön
10:15    
Ängby Södra BP 11
FK Bromma Svart - Nockebyhovs IF 1  -      
15
11:15
sön
11:15    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
 
22
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Nacka FC P2013V Medel  -      
 
28
11:45
lör
11:45    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 13 Gul - Nockebyhovs IF 1  -