SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
FEBRUARI 2024
 
03
08:30
lör
08:30    
Olovslunds BP
NFK - Sollentuna Nord  -      
 
10
08:00
lör
08:00    
Olovslunds BP
NFK - Lidingö  -      
 
18
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP
NFK - Vega  -      
MARS 2024
 
03
15:15
sön
15:15    
Åkeshovs BP
 
NFK - Älvsjö svart  -      
 
09
08:30
lör
08:30    
Stora Mossen IP, övre
NFK - Djurgården 8  -      
10
08:00
sön
08:00    
Stora Mossen IP, nedre
NFK - Sollentuna FK syd  -      
 
17
08:30
sön
08:30    
Stora Mossen, övre
NFK - Djurgården 10  -      
17
10:30
sön
10:30    
Olovslunds BP
NFK - Hässelby SK FF röd  -      
 
23
08:00
lör
08:00    
Olovslunds BP
NFK - Ängby IF  -      
23
08:30
lör
08:30    
Stora Mossen IP, övre
NFK - Apollon Solna  -      
APRIL 2024
 
06
12:30
lör
12:30    
Rissne IP 1
Ursvik IK Orange - Nockebyhovs IF 12  -  2  
07
16:30
sön
16:30    
Järfällavallen 2
FC Järfälla 3 - Nockebyhovs IF 24  -  3  
 
13
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Stocksunds IF Svart0  -  4  
14
10:30
sön
10:30    
Stora Mossen IP
Nockebyhovs Idrottsförening P10 NFK - Enskede IK  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Spånga IP 4
Nockebyhovs IF 2 - Karlbergs BK Orange5  -  2  
20
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Ursvik IK Vit4  -  3  
 
27
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - IFK Bergshamra5  -  1  
28
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
Apollon Solna FK - Nockebyhovs IF 21  -  3  
MAJ 2024
 
04
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Ängby IF 35  -  1  
05
10:30
sön
10:30    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK 1:2 - Nockebyhovs IF 13  -  4  
 
11
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF 47  -  0  
12
16:00
sön
16:00    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK Röd - Nockebyhovs IF 21  -  2  
 
18
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Djurgårdens IF FF 146  -  2  
19
14:30
sön
14:30    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK Blå 4 - Nockebyhovs IF 12  -  2  
 
25
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Sundbybergs IK Blå  -      
26
14:30
sön
14:30    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2010-29 - Nockebyhovs IF 2  -      
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Sollentuna Fotbollshall 1
Sollentuna FK Nord 22 - Nockebyhovs IF 1  -      
01
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Vasalund IF U2  -      
02
15:00
sön
15:00    
Ängby IP 1
Hässelby SK FF Svart - Nockebyhovs IF 1  -      
 
08
13:30
lör
13:30    
Solhems BP 1
Spånga IS FK 6 - Nockebyhovs IF 2  -      
09
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - IFK Lidingö FK C  -      
AUGUSTI 2024
 
10
11:30
lör
11:30    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Orange - Nockebyhovs IF 2  -      
10
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Svart  -      
 
17
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Spånga IS FK 6  -      
18
15:00
sön
15:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK C - Nockebyhovs IF 1  -      
 
24
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Sollentuna FK Nord 22  -      
25
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP 1
Vasalund IF U2 - Nockebyhovs IF 2  -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK Blå - Nockebyhovs IF 1  -      
31
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 2010-29  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Norrtulls SK Blå 4  -      
08
14:30
sön
14:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 14 - Nockebyhovs IF 2  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Sundbybergs IK Röd  -      
15
15:00
sön
15:00    
Ängby IP 1
Ängby IF 4 - Nockebyhovs IF 1  -      
 
22
11:30
sön
11:30    
Ängby IP 1
Ängby IF 3 - Nockebyhovs IF 2  -      
22
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Ekerö IK 1:2  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Bergshamra IP 1
IFK Bergshamra - Nockebyhovs IF 1  -      
28
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - Apollon Solna FK  -      
OKTOBER 2024
 
04
18:00
fre
18:00    
Örvallen 1
Ursvik IK Vit - Nockebyhovs IF 2  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Nockebyhovs IF 1  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Ursvik IK Orange  -      
19
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 2 - FC Järfälla 3  -