SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nockebyhovs Idrottsförening
Fotboll

Spelade matcher
NOVEMBER 2022
 
27
10:15
sön
10:15    
P13, Åkeshovs Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Kungsängens IF
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P13, Stora Mossen-hallen
P13 » 
FK Bromma - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
P13, Ängby Södra BP
P13 » 
Apollon Solna FK - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
19
09:15
lör
09:15    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Apollon Solna
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
F07, Danderydsvallen
F07 » 
Danderyd - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
OKTOBER 2022
 
30
09:30
sön
09:30    
P13, Olovslunds Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Håbo FF
  -      
29
13:00
lör
13:00    
P10/11, Träkvistavallen
P10/11 » 
Ekerö IF - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
 
23
17:30
sön
17:30    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Rönninge Salem
  -      
23
10:00
sön
10:00    
F13, Åkeshovs Bollplan
F13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Mariebergs SK
  -      
23
09:30
sön
09:30    
P13, Stora Mossen IP
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Hammarby IF L
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Mälarhöjdens IK
  -      
22
14:00
lör
14:00    
F09, Enebybergs IP 2
F09 » 
Enebybergs IF 2 - Nockebyhovs IF 1
8  -  1  
 
16
18:00
sön
18:00    
F06, Stadshagens IP 1
F06 » 
Karlbergs BK Vit - Nockebyhovs IF 1
12  -  1  
16
18:00
sön
18:00    
F07, Stadshagens IP
F07 » 
Karlbergs BK - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
16
10:40
sön
10:40    
P13, Viksjövallen
 
P13 » 
Viksjö Cup - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
15
15:30
lör
15:30    
F07, Blackebergs BP
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - Kista SC KFUM Blå
3  -  5  
15
09:05
lör
09:05    
P10/11, Viksjövallen Plan 2
P10/11 » 
IFK Viksjö - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
15
08:00
lör
08:00    
F/P12, Övrig plats
F/P12 » 
Hässelby - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
14
18:30
fre
18:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Bele Barkarby FF 1
0  -  3  
13
19:30
tor
19:30    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Lidingö FK
0  -  5  
13
19:30
tor
19:30    
F07, Åkeshovs Bollplan
F07 » 
Nockebyhovs Idrottsförening F06 - IFK Lidingö
  -      
 
09
16:00
sön
16:00    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1
0  -  13
09
13:30
sön
13:30    
F07, Spånga IP 4
F07 » 
Spånga IS FK - Nockebyhovs IF 2
2  -  4  
09
12:00
sön
12:00    
F09, Träkvistavallen 11
F09 » 
Ekerö IK 2 - Nockebyhovs IF 1
3  -  4  
09
10:30
sön
10:30    
F13, Åkeshovs Bollplan
F13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Spånga
  -      
09
09:30
sön
09:30    
P13, Stora Mossen IP
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Brommapojkarna 13-11
  -      
07
20:00
fre
20:00    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 1 - Älvsjö AIK FF 2
1  -  7  
07
18:30
fre
18:30    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhov /FK Bromma - Norrtulls SK
  -      
05
19:00
ons
19:00    
A-lag herrar, Knutby BP 1
BK Bussenhus - Nockebyhovs IF0  -  3  
 
02
16:30
sön
16:30    
F/P12, Stora Mossens IP 2
F/P12 » 
IF Brommapojkarna 10 - Nockebyhovs IF 1
  -      
02
10:30
sön
10:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - AIK FF 2
1  -  4  
02
10:00
sön
10:00    
P14, Bollstanäs IP 216
P14 » 
Bollstanäs SK FPGrön - Nockebyhovs IF 2
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - AIK FF 9
  -      
01
12:00
lör
12:00    
F07, Enskede IP 2
F07 » 
Enskede IK - Nockebyhovs IF 1
3  -  0  
01
12:00
lör
12:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 10
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P13, Blackebergs BP
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Hammarby
  -      
01
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Skå IK & Bygdegård Vit
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - FK Bromma Grön
  -      
SEPTEMBER 2022
 
30
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 115
P14 » 
Nockebyhovs IF 1 - Bollstanäs SK FPGul
  -      
26
20:00
mån
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - FK Bromma0  -  5  
 
25
16:00
sön
16:00    
F09, Olovslunds BP 1
F09 » 
IF Brommapojkarna 7 - Nockebyhovs IF 1
5  -  2  
25
12:30
sön
12:30    
P10/11, Helenelunds IP 2
P10/11 » 
Sollentuna FK Syd 3 - Nockebyhovs IF 1
  -      
25
11:30
sön
11:30    
F09, Hersby BP 1
F09 » 
IFK Lidingö FK 9 - Nockebyhovs IF 1
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P13, Kälvesta BP 126
P13 » 
Kälvesta IoF röd - Nockebyhovs IF 1
  -      
24
15:30
lör
15:30    
F06, Boovallen 1
F06 » 
Boo FF 2 - Nockebyhovs IF 1
10  -  0  
24
15:30
lör
15:30    
F07, Boovallen 1
F07 » 
Boo FF - Nockebyhovs Idrottsförening 06
  -      
24
15:00
lör
15:00    
P13, Råstasjön 3
P13 » 
AIK FF 14 - Nockebyhovs IF 2
  -      
24
14:30
lör
14:30    
F07, Margretelunds IP 2
F07 » 
Åkersberga Österåker United Vit - Nockebyhovs IF 2
0  -  14
24
14:00
lör
14:00    
A-lag herrar, Bro IP 1
Bro IK - Nockebyhovs IF6  -  10
24
11:00
lör
11:00    
F13, Nälsta BP 125
F13 » 
Spånga IS FK 3 - Nockebyhovs IF 1
  -      
24
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - Sollentuna FK Hel. 2
  -      
23
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
23
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
 
18
10:00
sön
10:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 4
  -      
18
09:00
sön
09:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Karlbergs BK Grön 2
  -      
17
14:30
lör
14:30    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - Kungsängens IF 1
2  -  1  
17
12:00
lör
12:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Skå IK & Bygdegård Gul
  -      
17
11:30
lör
11:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - FK Bromma Grön
  -      
17
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ursvik IK Vit
  -      
17
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ekerö IK 2:Blå
  -      
15
20:00
tor
20:00    
F07, Åkeshovs Bollplan
F07 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Hässelby
  -      
14
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - FC Plavi Team1  -  6  
 
11
13:30
sön
13:30    
F07, Ängby Södra BP 1
F07 » 
FK Bromma 1 - Nockebyhovs IF 2
3  -  5  
11
10:30
sön
10:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ursvik IK Svart
2  -  4  
11
10:00
sön
10:00    
P13, Ängby Södra BP 115
P13 » 
FK Bromma Blå - Nockebyhovs IF 1
  -      
10
13:30
lör
13:30    
P10/11, Ursviks IP 12
P10/11 » 
Ursvik IK Blå 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
10
13:00
lör
13:00    
A-lag herrar, Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - Nockebyhovs IF5  -  0  
10
12:00
lör
12:00    
P13, Nälsta BP 126
P13 » 
Spånga IS FK 12 - Nockebyhovs IF 2
  -      
10
11:30
lör
11:30    
F09, Rissne IP 2
F09 » 
Sundbybergs IK Grön - Nockebyhovs IF 1
  -      
10
11:00
lör
11:00    
F13, Lidingövallen 228
F13 » 
IFK Lidingö FK 9 vit - Nockebyhovs IF 1
  -      
10
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - Karlbergs BK Röd 2
  -      
10
10:00
lör
10:00    
P14, Södervik 2
P14 » 
Bollstanäs SK FPGul - Nockebyhovs IF 2
  -      
09
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 115
P14 » 
Nockebyhovs IF 1 - Sorunda IF 1
  -      
 
04
18:15
sön
18:15    
F06, Stadshagens IP 2
F06 » 
Norrtulls SK 2 - Nockebyhovs IF 1
4  -  7  
04
18:15
sön
18:15    
F07, Stadshagens IP2
F07 » 
Norrtulls SK - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
04
18:15
sön
18:15    
F/P12, Bellevue BP 1
F/P12 » 
Norrtulls SK Svart 1 - Nockebyhovs IF 1
  -      
03
14:30
lör
14:30    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - IFK Vaxholm 1
2  -  4  
03
13:00
lör
13:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - Ängby IF Vit 2
  -      
03
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF 2
  -      
03
09:00
lör
09:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF Svart 3
  -      
03
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 6
  -      
02
18:30
fre
18:30    
F09, Spånga IP 4
F09 » 
Spånga IS FK 3 - Nockebyhovs IF 1
3  -  0  
02
fre
00:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Värtans IK Mix
  -      
AUGUSTI 2022
 
31
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs Bollplan
Nockebyhovs IF - IFK Viksjö1  -  2  
 
28
17:30
sön
17:30    
F07, Bromstens IP 2
F07 » 
Essinge IK Svart - Nockebyhovs IF 1
0  -  0  
28
10:00
sön
10:00    
F13, Ängby Södra BP 126
F13 » 
FK Bromma Svart - Nockebyhovs IF 1
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P13, Kälvesta BP 126
P13 » 
Kälvesta IoF gul - Nockebyhovs IF 2
  -      
28
09:00
sön
09:00    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF 1
0  -  4  
27
16:00
lör
16:00    
F06, Nacka IP 2
F06 » 
Sickla IF 2 - Nockebyhovs IF 1
5  -  1  
27
14:00
lör
14:00    
A-lag herrar, Kälvesta BP 1
Kälvesta IOFF FK - Nockebyhovs IF3  -  3  
27
13:00
lör
13:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 21
  -      
27
12:45
lör
12:45    
P10/11, Vällingby BP 11
P10/11 » 
IF Brommapojkarna 11 - Nockebyhovs IF 1
  -      
27
12:00
lör
12:00    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 1 - Skå IK & Bygdegård
6  -  2  
27
12:00
lör
12:00    
F09, Råstasjön 12
F09 » 
Vasalund IF - Nockebyhovs IF 1
  -      
27
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - AIK FF 3
  -      
26
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Sorunda IF 1
  -      
26
fre
00:00    
P14, Hjorthagens IP 3
P14 » 
Värtans IK Mix - Nockebyhovs IF 1
  -      
 
21
16:00
sön
16:00    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - Värtans IK
2  -  3  
21
15:00
sön
15:00    
P13, Enskede IP
P13 » 
Enskede - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
21
12:00
sön
12:00    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Lidingö FK 3
1  -  1  
21
11:30
sön
11:30    
P10/11, Viksjövallen
P10/11 » 
IFK Viksjö - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
20
16:00
lör
16:00    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Rågsveds IF
  -      
20
09:30
lör
09:30    
P13, Åkeshovs Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Hammarby IF
  -      
20
08:20
lör
08:20    
F/P12, Hässelby IP 2
 
F/P12 » 
4 olika lag - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
18
20:00
tor
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - Apollon Solna FK2  -  1  
 
14
13:00
sön
13:00    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Ekerö IK
  -      
13
13:00
lör
13:00    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Viksjö 1
1  -  9  
12
20:00
fre
20:00    
A-lag herrar, Blackeberg BP 1
IF Lokomotiv Blackeberg - Nockebyhovs IF1  -  0  
JUNI 2022
 
19
17:00
sön
17:00    
A-lag herrar, Råsunda IP 1
Apollon Solna FK - Nockebyhovs IF4  -  2  
19
16:00
sön
16:00    
P10/11, Olovslunds Bollplan
 
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Botkyrka Academy
  -      
18
14:00
lör
14:00    
F07, Breviks IP 2
F07 » 
IFK Lidingö FK 3 - Nockebyhovs IF 1
3  -  1  
18
11:30
lör
11:30    
F09, Viksjövallen 2
F09 » 
IFK Viksjö 1 - Nockebyhovs IF 1
2  -  1  
15
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - IF Lokomotiv Blackeberg3  -  4  
 
12
19:30
sön
19:30    
F06, Stora Mossens IP 1
F06 » 
Värtans IK - Nockebyhovs IF 1
2  -  1  
12
19:30
sön
19:30    
F07, Stora Mossen IP
F07 » 
Värtan - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P13, Svanängens IP 216
P13 » 
Skå IK & Bygdegård Grön - Nockebyhovs IF 1
  -      
12
09:45
sön
09:45    
F/P12, Hässelby IP 22
F/P12 » 
Hässelby SK FF Grå 1 - Nockebyhovs IF 1
  -      
11
15:00
lör
15:00    
F07, Svanängens IP 2
F07 » 
Skå IK & Bygdegård - Nockebyhovs IF 1
0  -  3  
11
13:00
lör
13:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 18
  -      
11
12:00
lör
12:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 5
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P14, Gudby IP 125
P14 » 
Sorunda IF 1 - Nockebyhovs IF 2
  -      
11
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 3
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Röd 2
  -      
10
18:00
fre
18:00    
F09, Nälsta BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Spånga IS FK 3
2  -  1  
10
fre
00:00    
P14, Olovslunds BP 115
P14 » 
Nockebyhovs IF 1 - Värtans IK Mix
  -      
06
13:00
mån
13:00    
P13, Övrig plats
 
P13 » 
Vikingacupen - Ekerö - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
 
05
16:00
sön
16:00    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - Sickla IF 2
2  -  6  
05
16:00
sön
16:00    
F07, Åkeshovs Bollplan
F07 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Sickla
  -      
05
14:15
sön
14:15    
F07, Vaxö IP 1
F07 » 
IFK Vaxholm 1 - Nockebyhovs IF 2
2  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Grön 1
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P13, Svanängens IP 216
P13 » 
Skå IK & Bygdegård Gul - Nockebyhovs IF 2
  -      
05
sön
00:00    
P14, Hjorthagens IP 3
P14 » 
Värtans IK Mix - Nockebyhovs IF 2
  -      
04
16:15
lör
16:15    
F07, Bromstens IP 2
F07 » 
Nockebyhovs IF 1 - Essinge IK Svart
1  -  1  
04
12:45
lör
12:45    
P10/11, Haga BP (tillf.)
P10/11 » 
Djurgårdens IF FF 9 - Nockebyhovs IF 1
  -      
04
12:30
lör
12:30    
F09, Helenelunds IP 2
F09 » 
Sollentuna FK Syd 4 - Nockebyhovs IF 1
  -      
04
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Viksjö Gulvit 1
  -      
04
10:00
lör
10:00    
F13, Knutby BP 116
F13 » 
Bromstens IK Svart - Nockebyhovs IF 1
  -      
04
09:00
lör
09:00    
F09, Ängby IP 11
F09 » 
Ängby IF 1 - Nockebyhovs IF 1
7  -  5  
04
09:00
lör
09:00    
P13, Stora Mossen IP
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Spånga IS
  -      
03
18:15
fre
18:15    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 1 - Enskede IK
0  -  2  
01
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs Bollplan
Nockebyhovs IF - Kälvesta IOFF FK1  -  0  
MAJ 2022
 
29
17:00
sön
17:00    
A-lag herrar, Viksjövallen 2
IFK Viksjö - Nockebyhovs IF2  -  0  
29
13:00
sön
13:00    
P10/11, Olovslunds Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Viksjö
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P13, Olovslunds Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Brommapojkarna 13-12
  -      
27
20:00
fre
20:00    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - FK Bromma 1
4  -  1  
26
11:00
tor
11:00    
P13, Stora Mossen IP
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - IFK Stocksund
  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
F06, Högsätra BP 1
F06 » 
IFK Lidingö FK - Nockebyhovs IF 1
3  -  0  
22
16:00
sön
16:00    
F07, Högsätra BP 1
F07 » 
Ifk lidingö - NIF06
  -      
22
13:00
sön
13:00    
F07, Kungsängens IP 2
F07 » 
Kungsängens IF 1 - Nockebyhovs IF 2
0  -  1  
22
11:00
sön
11:00    
F09, Ursviks IP 11
F09 » 
Ursvik IK Svart - Nockebyhovs IF 1
2  -  1  
22
11:00
sön
11:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - Ekerö IK 2:Blå
  -      
21
17:45
lör
17:45    
F/P12, Ängby IP 2
F/P12 » 
Ängby IF Svart 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P14, Gudby IP 125
P14 » 
Sorunda IF 1 - Nockebyhovs IF 1
  -      
21
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Apollon Solna FK Röd
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P13, Maltesholmsskolans BP 15
P13 » 
IF Brommapojkarna 6 - Nockebyhovs IF 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - Spånga IS FK 10
  -      
20
18:00
fre
18:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Bollstanäs SK FPGul
  -      
18
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - Skå IK & Bygdegård1  -  5  
 
15
18:00
sön
18:00    
F07, Sätra BP 1
F07 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Nockebyhovs IF 1
0  -  4  
15
16:00
sön
16:00    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - Boo FF 2
1  -  2  
15
16:00
sön
16:00    
F07, Åkeshovs Bollplan
F07 » 
NIF 06 - Boo FF
  -      
15
15:00
sön
15:00    
P10/11, Hässelängens BP 1
P10/11 » 
Vällingby AIK 1 - Nockebyhovs IF 1
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - Hässelby SK FF Vit 2
  -      
15
09:00
sön
09:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF Gul2
  -      
14
16:00
lör
16:00    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - Åkersberga Österåker United Vit
6  -  2  
14
12:00
lör
12:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - Kälvesta IoF
  -      
14
10:15
lör
10:15    
F09, Viksjövallen 3
F09 » 
IFK Viksjö 1 - Nockebyhovs IF 1
  -      
14
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 16
  -      
13
20:00
fre
20:00    
A-lag herrar, Skytteholms IP 3
FC Plavi Team - Nockebyhovs IF4  -  0  
13
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 115
P14 » 
Nockebyhovs IF 1 - Nockebyhovs IF 2
  -      
13
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 115
P14 » 
Nockebyhovs IF 1 - Nockebyhovs IF 2
  -      
09
18:50
mån
18:50    
F06, Åkeshovs Bollplan
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - Norrtulls SK 2
0  -  1  
 
08
14:00
sön
14:00    
F07, Hässelby Gårds BP 1
F07 » 
Hässelby SK FF Röd - Nockebyhovs IF 2
1  -  4  
08
13:00
sön
13:00    
P13, Viksjövallen 35
P13 » 
IFK Viksjö Blå 2 - Nockebyhovs IF 2
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P14, Bollstanäs IP 216
P14 » 
Bollstanäs SK FPGul - Nockebyhovs IF 1
  -      
07
14:15
lör
14:15    
F/P12, Träkvistavallen 226
F/P12 » 
Ekerö IK 3:Gul - Nockebyhovs IF 1
  -      
07
11:30
lör
11:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 7
0  -  4  
07
10:15
lör
10:15    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Röd
  -      
07
10:00
lör
10:00    
F13, Träkvistavallen 215
F13 » 
Ekerö IK Blå - Nockebyhovs IF 1
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P13, Kristinebergs IP 25
P13 » 
Vasalund Stadshagens IF Röd 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P10/11, Åkeshovs BP 11
P10/11 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ängby IF Vit 2
  -      
06
17:00
fre
17:00    
P14, Olovslunds BP 116
P14 » 
Nockebyhovs IF 2 - Bollstanäs SK FPGrön
  -      
04
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - Bro IK3  -  2  
 
01
17:45
sön
17:45    
P10/11, Stora Mossens IP 2
P10/11 » 
IF Brommapojkarna 24 - Nockebyhovs IF 1
  -      
01
16:45
sön
16:45    
F07, Älvsjö IP 1
F07 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Nockebyhovs IF 1
1  -  0  
01
10:30
sön
10:30    
F09, Råsunda IP 12
F09 » 
AIK FF 2 - Nockebyhovs IF 1
4  -  3  
01
10:00
sön
10:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 10
  -      
APRIL 2022
 
30
12:00
lör
12:00    
F09, Bolindervallen 21
F09 » 
Kallhälls FF Vit - Nockebyhovs IF 1
  -      
30
11:00
lör
11:00    
F13, Olovslunds BP 115
F13 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Lidingö FK 10 blå
  -      
30
10:15
lör
10:15    
F/P12, Åkeshovs BP 11
F/P12 » 
Nockebyhovs IF 1 - IFK Lidingö FK 20 vit
  -      
29
20:00
fre
20:00    
A-lag herrar, Ängby Södra BP 1
FK Bromma - Nockebyhovs IF5  -  1  
29
19:00
fre
19:00    
P13, Olovslunds BP 115
P13 » 
Nockebyhovs IF 2 - Djurgårdens IF FF 21
  -      
29
18:30
fre
18:30    
F07, Åkeshovs BP 1
F07 » 
Nockebyhovs IF 2 - Spånga IS FK
1  -  1  
 
24
10:00
sön
10:00    
P13, Ängby Södra BP 125
P13 » 
FK Bromma Grön - Nockebyhovs IF 2
  -      
24
08:15
sön
08:15    
P10/11, Åkeshovs Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - IFK Viksjö
  -      
23
16:00
lör
16:00    
F06, Aspuddens IP 1
F06 » 
IFK Aspudden-Tellus 1 - Nockebyhovs IF 1
2  -  0  
23
16:00
lör
16:00    
F07, Aspuddens IP
F07 » 
Aspudden - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
23
13:00
lör
13:00    
F13, Hjorthagens IP 3
F13 » 
Djurgårdens IF FF 2 - Nockebyhovs IF 1
  -      
23
11:30
lör
11:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Ekerö IK 2
3  -  5  
23
11:00
lör
11:00    
P13, Träkvistavallen 215
P13 » 
Ekerö IK 1:Gul - Nockebyhovs IF 1
  -      
23
10:30
lör
10:30    
F07, Ärvinge BP 1
F07 » 
Kista SC KFUM Blå - Nockebyhovs IF 2
2  -  5  
23
10:00
lör
10:00    
F09, Åkeshovs BP 11
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Tallkrogens IF
  -      
20
20:00
ons
20:00    
A-lag herrar, Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - BK Bussenhus3  -  2  
18
19:30
mån
19:30    
F06, Grimsta IP 2
F06 » 
Nockebyhovs IF 1 - Karlbergs BK Vit
0  -  22
18
10:00
mån
10:00    
F09, Strömvallen 1
F09 » 
Bele Barkarby FF 1 - Nockebyhovs IF 1
4  -  2  
 
10
11:30
sön
11:30    
P13, Råstasjöns IP
P13 » 
Vasalund - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
09
14:30
lör
14:30    
F09, Åkeshovs BP 1
F09 » 
Nockebyhovs IF 1 - Enebybergs IF 2
2  -  13
09
13:00
lör
13:00    
F/P12, Träkvistavallen, Ekerövägen 65
F/P12 » 
Ekerö IK - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P13, Hässelby IP
 
P13 » 
CUP - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
 
03
14:00
sön
14:00    
P13, Nälsta BP
P13 » 
Spånga - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
03
10:30
sön
10:30    
F07, Åkeshovs Bollplan
F07 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Skogås
  -      
03
08:50
sön
08:50    
P13, Ängby IP
P13 » 
Kungsängens IF - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
03
08:30
sön
08:30    
P10/11, Åkeshovs Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - FK Bromma
  -      
02
12:00
lör
12:00    
F/P12, Fisksätra IP, Hamnvägen 8
F/P12 » 
Rönninge Salem - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
02
10:40
lör
10:40    
F/P12, Fisksätra IP, Hamnvägen 8
F/P12 » 
Boo FF - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
02
09:20
lör
09:20    
F/P12, Hamnvägen 8, Fisksätra
F/P12 » 
Djurgården - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
MARS 2022
 
27
14:00
sön
14:00    
F07, Stora Mossen IP
F07 » 
Värtan - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
27
13:15
sön
13:15    
P10/11, Ängby IP 2
 
P10/11 » 
Ej bestämt - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
27
11:20
sön
11:20    
P10/11, Ängby IP 2
P10/11 » 
Ängby - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P10/11, Ängby IP 2
P10/11 » 
Mälarhöjden - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
27
09:15
sön
09:15    
P10/11, Ängby IP 2
P10/11 » 
Aspudden Tellus - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
26
09:00
lör
09:00    
P13, Viksjövallen
 
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Viksjö vårcup
  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
P13, Nälsta BP
P13 » 
Spånga IS - Nockebyhovs Idrottsförening
  -      
20
10:00
sön
10:00    
A-lag herrar, Åkeshovs Bollplan
Nockebyhovs Idrottsförening - BK Yardies  -      
20
08:30
sön
08:30    
P10/11, Åkeshovs Bollplan
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Ekerö IK
  -      
19
13:30
lör
13:30    
P13, Olovslunds Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Spånga IS
  -      
17
19:15
tor
19:15    
A-lag herrar, Åkeshovs Bollplan
Nockebyhovs Idrottsförening - Essinge P03  -      
 
13
16:00
sön
16:00    
P13, Olovslunds Bollplan
P13 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Brommapojkarna
  -      
FEBRUARI 2022
 
27
09:00
sön
09:00    
P10/11, Stora Mossen IP
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Ekerö IK
  -      
26
09:00
lör
09:00    
P10/11, Stora Mossen-hallen
P10/11 » 
Nockebyhovs Idrottsförening - Ekerö IK
  -